KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14819225
nr 1481 9225
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Vintertak. Signerad, numrerad 107/310. Bildmått: 22x21,5, yttermått inklusive ram: 43x37 cm
Utrop:
600 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:53:43
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg